01-06-19-abraham-hicks

Hosť: Ahoj. Wow, je naozaj úžasné sedieť tu..

Abrahám: Je úžasné stáť tu. (smiech)

Hosť: Ďakujeme vám, Esther, že ste prišli do Anglicka, lebo,.. chceme vás požiadať aby ste sa do Anglicka vrátili, však.. (potlesk)

– Bolo to dnes naozaj výnimočné, – to odvíjanie otázok a odpovedí.. A chcem rozprávať o niečom, čo sa u mňa deje v tejto chvíli. Cítim sa dosť zraniteľne, keď mám o tom hovoriť, ale..

Abrahám: Tak to nerobte!

Hosť: (smiech)

Abrahám: Potom to nerobte.

Hosť: OK. … Môžem… (odmlčanie sa, potlesk) OK, ďakujem vám. (smiech)

Abrahám: – To je ten proces. „Myslím, že by som s tebou rada hovorila o tej veci, kvôli ktorej sa necítim dobre.“ … „Prečo?“ (smiech)

– To je ako keď sa vnúčatá hrajú s Esther: „Toto chutí hrozne, stará mama, – ochutnaj to!“ (smiech) – A potom sa všetci smejú…

Nerobili by ste toto niekomu inému, alebo… Máte túžbu byť vo vzťahu s inými/rozprávať iným tak silno, že im chcete dať všetky tie negatívne detaily vašej skúsenosti, takže vám budú rozumieť to, kde ste. Potrebujete byť „potvrdení“ tam, kde ste až tak, že o tom potrebujete rozprávať tak, že ostatní potom nielenže počujú slová, oni vedia, ako sa cítite, – majú teraz také isté slzy v očiach, aké máte vy v tých svojich. Vidíte? – Nerobte to… Nerobte to.

Myslíme, že toto je naozaj dobrý čas… (potlesk) na občerstvenie. (potlesk)

– Preklad (Pôvodný záznam)

Kto je Abrahám

Čítajte tiež: Ako meditácia pomáha

Páčil sa vám článok? Prispejte TU čiastkou 3€, 5€, 10€, alebo ľubovoľnou sumou na podporu týchto stránok a ďalších prekladov. Vaše dary oceňujem. Ďakujem.